لیست فیلمهای برگزیده هیئت انتخاب داستانی
نام فیلم / نام کارگردان
- کیوره/ رحیم بلندی/ 20 دقیقه/ آذربایجان شرقی
- شیشه های بخار گرفته/ افشین عامریان/ 14 دقیقه/کرج
- سایه خاموش من/ علی حیاتی / 17 دقیقه/ اهواز
- دو خانه در یک باغ/ ناجیه سلیمی/ 6 دقیقه/ بوکان
- دلیل/ علی الفت / 1:34 دقیقه/ همدان
- باهم/ مریم فتحی فر/ 21 دقیقه/ اردبیل
- من شیرینم/ روح الله اکبری / 23:50 دقیقه/ ایلام
- شیر تلخ/ ناصر ضمیری / 29 دقیقه/ مشهد
- نفس نرم نسیم/ سعید همتی وند/ 27 دقیقه/ مشهد
- شب اول/ حسین محمدی/ 10دقیقه/ تهران
- وقتی همه چیز تمام می شود/ شهرام میراب اقدم/ 10 دقیقه/ تهران
- باران اگر/ مریم عبدلی/ 25 دقیقه/ تهران
- آبی عمیق/ مرجان اشرفی زاده/ 6 دقیقه/ تهران
- پژواک سکوت/ نیکی ابراهیم شاه/ 8 دقیقه/ تهران
- بار دیگر خاطراتی که دوست می داشتم/ الیکا رضایی/ 8 دقیقه/ تهران
- سکوت برکه ها/ فاطمه دست مرد/ 6 دقیقه/ شهرری
- سرزمین من همسرم/ مجتبی کوه کن / 15 دقیقه/ رشت
- رنگین کمان نیمه شب/ حمید بهمنی / 10:34 دقیقه/ تهران
- پشت بام/ فائزه عزیزخانی/ 12:58 دقیقه/ تهران
- کابوس طولانی/ معصومه صالح بیگی/ 4 دقیقه/ کرج
- گمشدگان/ زهره زاهدی کرمانی / 8:8 دقیقه/ تهران
- صدای سکوت ها/ شیما جوان/ 37 دقیقه/ تهران
- سوء تفاهم/ محمد کیابیان /1:40 دقیقه/ تهران
- قارال/ قادر فریور /22:30 دقیقه/ تبریز
- دوردست/ کاوه قهرمان / 15 دقیقه/ تهران
- بادبادک ترسو/ بنت الهدی ترابیان / 29:49 دقیقه/ تهران
- فصل سرد/ امید معلم / 6 دقیقه/ تهران
- گوزنهای پا به ماه/ حسن قهرمانی/ 13 دقیقه/ اردبیل
- اویان OYAN/ اسماعیل منصف / 19 دقیقه/ تهران
لیست فیلمهای برگزیده هیئت انتخاب مستند
نام فیلم / نام کارگردان
- اتاق نیمه تاریک، پنجره نیمه روشن/ رویا مجدنیا / 45 دقیقه/ تهران
- آرواد/ حسین مظفری / 12:30 دقیقه/ بوشهر
- انگار باید به مرگ احترام گذاشت/ فرشید اخلاقی پور /20 دقیقه/تهران
- تامان خالا/ علی دلکاری / 19دقیقه/ آذربایجان شرقی
- تنیده و تمنا/ ربابه اندمه / 36 دقیقه/ مازندران
- جنگل خوس/ سهیلا پورمحمدی / 5 دقیقه/ رشت
- خانه سنگ ندارد/ فائزه عزیزخانی / 31 دقیقه/ تهران
- زن در سایه ام.اس/ زهرا نیازی / 45 دقیقه/تهران
- شکارچیان بهترین پیروانند/ مژگان ایلانلو / 29 دقیقه/تهران
- شیرین/ مهین محمدپور / 27 دقیقه/ خراسان جنوبی
- عروسی خون/ کاترین غلامی / 25 دقیقه/ آبادان
- فرشتهای روی شانه راست من/ آزاده بی زار گیتی / 45 دقیقه/ تهران
- فصل غمناک زندگی / بابک سراب / 25 دقیقه/تهران
- کول فرح/ مهوش شیخ الاسلامی / 42 دقیقه/ تهران
- وقتی که نور می تابد/ شهریار پورسیدیان / 19 دقیقه/ تالش
- وندا/ مریم فتحی فر / 18 دقیقه/ اردبیل
- مردی از هزاران سال/ مژده علم / 33 دقیقه/ تهران
- مادران سرزمین جنگ/ محمدحسین قاسمی / 21 دقیقه/ قم
- هرکس نامت را با شماره ای به ذهن می آورد/ نرگس لطیف پور/ 10 دقیقه/تهران
لیست فیلمهای برگزیده هیئت انتخاب تجربی
نام فیلم / نام کارگردان
- ایستگاه 44 / فرشید اخلاقی پور / 12 دقیقه/ تهران
- بدون عنوان/ سیدمحمد صابر/ 100 ثانیه/ لاهیجان
- بیگانگی/ مریم فخیمی / 5:55 دقیقه/ تهران
- چشم ماهی/ محی الدین صالحی / 5 دقیقه/ پاوه
- زندگی من نیستم/ سارا رحیم زاده / 12 دقیقه/ تهران
- طنین/ عاطفه خادم الرضا / 5 دقیقه/ تهران
- کنار قاب خالی/ فاطمه برزکار / 3 دقیقه/ شهرکرد
- لحظه سکوت سایهها/ عثمان محمدی / 7:40 دقیقه/ سنندج
- نیمه رویایی/ سودابه شایگان / 8 دقیقه/ تهران
- وقتی رشته خیالاتم از دست برود/ رها رضوی / 5 دقیقه/ تهران
- یازده/ شیرین برق نورد / 5 دقیقه/ تهران
- ظهور/ سحر ایمانی فر / 2 دقیقه/ لاهیجان
- اگه چی بشه چی؟/ فاطمه امجدی مسلمان / 3:30 دقیقه/ دماوند
لیست فیلمهای برگزیده هیئت انتخاب پویانمایی
نام فیلم / نام کارگردان
- آدم ها/ ماشاالله محمدی / 3:10 دقیقه/ سنندج
- ایستگاه/ ناهید صمدی امین / 12 دقیقه/ تهران
- بارون/ مهرنوش خرم / 1:30 دقیقه/ تهران
- بالاتر از ابرهای خاکستری/ ساره شفیعی پور / 8 دقیقه/ تهران
- بیخوابی/ بهاره نوری زاده / 8:10 دقیقه/ تهران
- بیگ بنگ/ ویدا داودی / 3 دقیقه/ زاهدان
- پانتومیم در کمتر از 3 دقیقه/ شیلا توکلی / 2:20 دقیقه/ تهران
- روز داوری 2/ پگاه خرم آبادی / 1:30 دقیقه/ خرم آباد
- زنی زیر یخها آواز می خواند/ مریم خلیل زاد / 10 دقیقه/ تهران
- سایه ها در آخرین خاطره رود/ رضا محمدی / 4 دقیقه/ سنندج
- سرّو پند/ نجمه بهنام نیا / 10 دقیقه/ تهران
- صبح به خیر اتو/ لیلا کسائی / 8:36 دقیقه/ شیراز
- عصر عاشورا/ شفیقه آسانی / 2:5 دقیقه/ مشهد
- فیل (م)/نجمه هاشم الحسینی/ 4 دقیقه/ تهران
- قارقا (کلاغ)/ زینب قربانی / 4 دقیقه/ اردبیل
- قرمز، سفید، سیاه/ مرضیه راوند / 6 دقیقه/ تهران
- ماسوله/ بهرام عظیمی / 10 دقیقه/ تهران
- مرگ و پیرزن/ لیدا فضلی / 12 دقیقه/ تهران
- من، همسرم و گاومون/ آزاده معزّی / 7:10 دقیقه/ تهران
- نیم پرده/ حمیده جوادی / 6:25 دقیقه/ تهران
لیست فیلمهای برگزیده بخش ویژه مستند
نام فیلم / نام کارگردان
- چوپل/9:30 دقیقه/ ساری/ مریم رزاقی
- بی بی طلا/ 20 دقیقه/ لرستان/ فردوس خسروی
- جنایت در سکوت/30 دقیقه/ کردستان/ بهروز نورانی
- خواب مریم/13 دقیقه/ آبادان/ محمد رحیمیان، احسان موسوی
- جایی که زندگی می کنیم/45 دقیقه/ تهران/ مرتضی پایه شناس
- در لهجه وزیدن خاموشان/38:20 دقیقه/ استان گلستان/ حاتم نائیج زاده
- نان سنگ/20 دقیقه/ مهاباد/ محسن ضیائی
- ئه ژین/25 دقیقه/ مهاباد/ پرشنگ بشیری
لیست فیلمهای برگزیده بخش ویژه داستانی
نام فیلم / نام کارگردان
- جعبه ها/ 21 دقیقه/ تهران/ احسان جعفری
- پشت دیوار رویا/ 9 دقیقه/ قم/ سعید نجاتی
- در راه ویلا/ 22 دقیقه/ تهران/ منیر قیدی
- پریسان/ 26 دقیقه/ تهران/ اعظم نجفیان
- هوای بسته بندی شده/ 10 دقیقه/ همدان/ اکبر تراب پور
- حلیمه/ 17 دقیقه/ تهران/ طاهره حسن زاده
- مونس/ 19 دقیقه/ تهران/ افسانه محتشمی پور
- کندوها هرگز خالی نمی مانند/ 27 دقیقه/ تهران/ داوود سعیدی ساعدی
- آیرلیق/ 20 دقیقه/ تبریز/ نادر ساعدی ور
- وقتی که مرد شدم/ 38 دقیقه/ مشهد/ مجتبی مقنّی