شما اینجا هستید: صفحه نخست هفتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی فیلمهای بخش مسابقه هفتمین جشنواره

نهمین جشنواره ی ملی و چهارمین جشنواره ی بین المللی پروین اعتصامی

فیلمهای بخش مسابقه هفتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی

نیلوفر زرین (داستانی)

نام فیلم / نام کارگردان

  • بعد از کلاس/فرشته پرنیان/12 دقیقه/کرج
  • عروسک/راحله کرمی/14 دقیقه/تهران
  • پیش از طلوع/تهمینه بهرام علیان/21 دقیقه/تهران
  • دروغ ممنوع/جمیله دارالشفایی/18 دقیقه/تهران
  • میان آسمان و زمین/مریم اسمی خانی/3 دقیقه/تهران
  • صبح زود فردا/اعظم نجفیان/19 دقیقه/تهران
  • زندگی بداهه/عاطفه خادم الرضا/15 دقیقه/تهران
  • من قدیمی هستم/ عادل تبریزی-ایران انتظام/19 دقیقه/تهران
  • چراغ خورشیدی/ آیدا پناهنده/18 دقیقه/ تهران
  • بازگشت/ سهیلا گلستانی/12 دقیقه/ تهران
  • صبا/ رقیه توکلی/15 دقیقه/ یزد
  • هاراگیری برای زندگی/مریم فتحی فر/15 دقیقه/تهران
  • حداکثر 260کیلوگرم/ نوید سجادی حسینی/12دقیقه و 50 ثانیه/ تهران
  • بازگشت به خانه/ عباس سندی/12دقیقه و 30 ثانیه/ رشت
  • منظر پدیده رنگ تپه ها/ سید وحید حسینی نامی/20دقیقه / تبریز
  • گفتگوی منتشر نشده ی ژاله/ مرتضی نیک نهاد /22  دقیقه/ بندرعباس
  • باد چیزی خواهد گفت/ علی مردمی/20 دقیقه/ ارومیه
  • ناگهان،زینت.../ نوید نیکخواه آزاد/20دقیقه و 34 ثانیه/ تهران
  • کارواش/ افشین عامریان/15  دقیقه/ کرج
  • حنانه/ داریوش غذبانی/11 دقیقه/ تهران
  • زندگی رنگ بژ/پیروز کرمی/11 دقیقه/تهران
  • مونولوگ/ کاوه قهرمان/6 دقیقه/تهران

نیلوفر زرین (مستند)

نام فیلم / نام کارگردان

  • پرتره ی فیلمساز/ لیلا خلیل زاده /45 دقیقه / تهران
  • هویت/ کاترین غلامی/30دقیقه / آبادان
  • دختران آقا سید/ فاطمه حیدری/10 دقیقه/ تهران
  • ظغال/ نوا رضوانی/26دقیقه/ تهران
  • اهالی محترم/ سارا رحیم زاده /2 دقیقه/ تهران
  • ریشه در خویش/ مژگان ایلانلو/35 دقیقه/تهران
  • اتاق امن/ آیدا پناهنده-ارسلان امیری/38 دقیقه/ تهران
  • تنهایی پر هیاهو/ رخساره قائم مقامی/39 دقیقه/ تهران
  • 21آگهی استخدام/ فرحناز شریفی/32 دقیقه/ تهران
  • پس از 17روز/ بابک بهرام بیگی/37 دقیقه/ تهران
  • من هستم.../ امیر زبان آور/45 دقیقه/ تهران
  • خانه ای در مه/مختار نامدار /21دقیقه/ تهران
  • خانواده چند صد نفری/فرشید اخلاقی پور/6 دقیقه/ تهران

نیلوفر زرین (تجربی)

نام فیلم / نام کارگردان

  • شهر آسفالت/ یاسمن حسنی/4دقیقه و 27 ثانیه/ تهران
  • مرد-تاریخ-افسانه / بهنوش زرندی/2دقیقه و 30 ثانیه/ کرج
  • قدم زدن در حاشیه تاریک روز/ هدی سیاه تیری/6دقیقه/ تهران
  • آرامش عمودی/ سارا رحیم زاده/7دقیقه/ تهران
  • صندلی زمان/ عسل غریب/10دقیقه/ اصفهان
  • عده ای کنار هم/ احسان شادمانی/16 دقیقه/ شیراز
  • میم.الف.ر/ حسین فلاح آبادی/5 دقیقه و 31 ثانیه/ کرج

نیلوفرزرین (پویا نمایی)

نام فیلم / نام کارگردان

  • تصعید / شکیبا شعبانی/ 6دقیقه و 40 ثانیه / تهران
  • کبوتر سفید کنار آینه / مریم خلیل زاده /6 دقیقه / تهران
  • قصه پنج انگشت / فاطیما یثربی/ 10دقیقه و 45 ثانیه /تهران
  • کودکان دشت / سعادت رحیم زاده/ 10دقیقه و 7 ثانیه / تهران
  • باغ هزار دخترون/ لیلا خلیل زاده / 14دقیقه / تهران
  • آبکی/ بهاره بخارائی/  4دقیقه /مشهد
  • خانوم گل میخکی / سارا طبیب زاده/ 10دقیقه و 29 ثانیه / تهران
  • زندگی باشکوه شازده / مهسا شجاع عراقی/ 14دقیقه / تهران
  • جان و باران/ سارا نامجو/ 15دقیقه /تهران
  • بچه ی همه / لیدا فضلی/ 8 دقیقه / تهران
  • ماجراهای میرزا بلد / الهام مرتضوی/ 13دقیقه / اصفهان
  • وقتی درخت.../ سارا خلیلی/5دقیقه و35 ثانیه / تهران
  • آخرین گل / سیما باقری / 5دقیقه و 15 ثانیه / تهران
  • فانوس/ شیوا حسین پور/3دقیقه و 15 ثانیه / تهران
  • تونل/ مریم کشکولی نیا / 7دقیقه / تهران
  • خط قرمز/ مونا عبداله شاهی/ 8دقیقه و 14 ثانیه / تهران
  • مرد،بت،گربه / مهناز یزدانی/ 1دقیقه و 30 ثانیه / اصفهان
  • خرسی که می خواست خرس بماند / زهرا رستم پور/ 10دقیقه / تهران
  • گوی زندگی/ منصوره خطیون-مجید صبری/ 4دقیقه / تهران
  • آنفلوآنزا / آرزو مرادی/ 1دقیقه و 46 ثانیه /خرم آباد
  • نقش خون/ آناهیتا نژاد بختیاری/ 3دقیقه / تهران
  • نمکی/ هاجر مهرانی/ 7دقیقه /تهران
  • بخش زایمان/ بهنام دلداده /8 دقیقه / تهران

نگاه نو (مستند)

نام فیلم / نام کارگردان

  • ای کاش می توانستم / مهناز رکنی/5 دقیقه / تهران
  • این سه زن/ علی خسروی/24 دقیقه / تهران
  • سرداب/ سیمین داودی/11 دقیقه / تهران

نگاه نو (داستانی)

نام فیلم / نام کارگردان

  • چیدن سپیده دم/ تیمور قادری/15 دقیقه/ سنندج
  • سالیان سکوت/ محمد عبدی زاده/6 دقیقه/ تهران

بخش پیامبر اعظم (ص) (پویانمایی)

نام فیلم / نام کارگردان

  • تولد آفتاب / حامد کاتبی/ 25 دقیقه / مشهد
  • زیر سایبان خورشید / سیده نسرین شاه محمدی / 7دقیقه / مشهد
  • ذوالجناح / علیرضا عین القضاتی-رامین رهبر/1 دقیقه / تهران
  • مهربانان- حضرت محمد(ص) / حسن باد کوبه /11 دقیقه / تهران
  • محمد امین(قصاص) / پوریا نیک منش/ 22دقیقه / تهران
  • محمد ( ص) پیامبر رحمت و مهربانی / شهرام شیرزادی
  • پیامبر رحمت / میترا عبدی – علی صمیمی زاد
  • محمد رسول رحمت / وحید نیک گو – سعید ترخانی
  • محمد ( ص) پیامبر رحمت و مهربانی / محمود سلطان پور
  • محمد ( ص) پیامبر رحمت و مهربانی / جواد ابراهیم خانی
  • محمد ( ص) پیام آور رحمت / مجتبی پرنده عینی
  • محمد ( ص) پیامبر رحمت و مهربانی / شهرام حاجی میرصادقی

بانوی قهرمان ایرانی (مستند)

نام فیلم / نام کارگردان

  • زن ایرانی/ مهدی بوستانی شهر بابکی/28دقیقه / تهران
  • این منم که هنوز/ الهام عادلی/15 دقیقه/تهران
  • زندگی پای چوبه دار/ مهدی گنجی/30 دقیقه/ تهران
  • یوما،یعنی مادر/ آزاده آریامنش/ 36 دقیقه / تهران
  • دیوار/ علیرضا فرخنده کیش/26 دقیقه/ تهران

بخش ویژه (مستند)

نام فیلم / نام کارگردان

  • تهران،مترو،زنان/ بهاره بهارفر/30 دقیقه / تهران
  • جاده های بی پایان/ زهرا ایران نژاد/ 11دقیقه / گرگان
  • خاور خانم/ کاوه حدادی/31  دقیقه / تهران
  • کمان راست / علی پور طالبی/25 دقیقه / قم
  • مادرم،منیژه معدن کار است / مهدی گنجی /29 دقیقه / تهران
  • زنان ماهیگیر جزیره / شهرزاد پویا - شیرین وحیدی /42 دقیقه / تهران

بخش ویژه (داستانی)

نام فیلم / نام کارگردان

  • مثل یک خروس/ احمد رضا سیستان /18 دقیقه / تهران
  • گره/ اعظم نجفیان /19  دقیقه / تهران
  • ترب ها در زمستان می رویند/سعید ریاحی فر/12 دقیقه/تهران

پروین اعتصامی (داستانی)

نام فیلم / نام کارگردان

  • حظ/ سید مجتبی حسینی/5  دقیقه/ یزد

پروین اعتصامی (مستند)

نام فیلم / نام کارگردان

  • فصلی از هستی/ پوران صارمی/26 دقیقه/ تهران
  • اختر چرخ ادب... خانه اش ویران است/هوشنگ اعلم/31 دقیقه/تهران

بخش پروین اعتصامی (پویا نمایی)

نام فیلم / نام کارگردان

  • مشاهیر پروین اعتصامی/ اهورا شهبازی / 18 دقیقه / تهران
  • سفرمورچه ای / فاطمه ملکی/1دقیقه و 53 ثانیه / تهران
 

کانال تلگرام جشنواره


فراخوان نهمین دوره جشنواره

منوی اصلی


حامیان هشت دوره پیشین جشنواره فیلم پروین اعتصامی