شما اینجا هستید: صفحه نخست اخبار جشنواره فیلم پروین اعتصامی اخبار هفتمین جشنواره هفتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی باشکوه تر از دوره های پیشین برگزار می شود

نهمین جشنواره ی ملی و چهارمین جشنواره ی بین المللی پروین اعتصامی

هفتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی باشکوه تر از دوره های پیشین برگزار می شود

در دیدار اعضای شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره ملی و سومین جشنواره بین المللی فیلم پروین اعتصامی با وزیر ارشاد عنوان شد که با حمایت این وزارتخانه جشنواره امسال با شکوه تر از سال های گذشته برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هفتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی، در نشست اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره متشکل از آقایان : سیدهادی منبتی، محمدرضا اصلانی، مازیار رضاخانی و خانم ها: فرناز قیصری پور و گل زمان اوجاقی با وزیر ارشاد که در روز چهارشنبه 24 آبان ماه در محل این وزارتخانه برگزار شد، در ابتدای جلسه مازیار رضاخانی دبیر جشنواره با ارائه گزارشی از عملکرد شش دوره پیشین و اهداف برگزاری دوره هفتم، از حمایت های شمقدری رییس سازمان سینمایی کشور در طول سال های گذشته در برگزاری جشنواره پروین اعتصامی قدردانی کرد.

در ادامه نشست وزیر ارشاد نیز عنوان کرد: جشنواره پروین اعتصامی یکی از مهمترین جشنواره های در حال برگزاری است که مختص فیلم هایی با موضوع زن می باشد و به معرفی زنان برتر در حوزه های مختلف می پردازد و باید به جشنواره هایی با این موضوعیت توجه بیشتری نمود.

وی ضمن بررسی ابعاد شخصیتی پروین اعتصامی گفت: که ایشان از شاعران بلند آوازه‌ ایرانی است که زندگی پربار، شخصیت و اندیشۀ والای او و نیز وجود معانی بلند در سروده‌هایش، او را از جایگاهی ممتاز در فرهنگ و ادب فارسی برخوردار کرده است که به عنوان الگویی مناسب از زن مسلمان ایرانی مورد توجه ویژه قرار دارد.

به همین دلیل دوره هفتم جشنواره نیز همچون دوره های پیشین بدون وقفه اجرا و بودجه برگزاری آن توسط این وزارتخانه تامین می شود تا این جشنواره بتواند هر چه باشکوه تر از سال های قبل اجرا شود.

بنابراین گزارش، هفتمین جشنواره ملی و سومین جشنواره بین المللی فیلم پروین اعتصامی با موضوع نقش زن در تنظیم اقتصاد خانواده مختص زنان فیلمساز با موضوع آزاد و مردان فیلمساز با موضوع زن از 1 تا 4 اسفندماه به دبیری مازیار رضاخانی در تهران برگزار می شود.

 

کانال تلگرام جشنواره


فراخوان نهمین دوره جشنواره

منوی اصلی


حامیان هشت دوره پیشین جشنواره فیلم پروین اعتصامی