شما اینجا هستید: صفحه نخست اخبار جشنواره فیلم پروین اعتصامی اخبار نهمین جشنواره تقدیر ویژه جشنواره نهم پروین اعتصامی از مادران و زنان شهدای مدافع حرم/اختصاص ارزشمندترین جایزه جشنواره به فیلم منتخب مردم

نهمین جشنواره ی ملی و چهارمین جشنواره ی بین المللی پروین اعتصامی

تقدیر ویژه جشنواره نهم پروین اعتصامی از مادران و زنان شهدای مدافع حرم/اختصاص ارزشمندترین جایزه جشنواره به فیلم منتخب مردم

مازیار رضا خانی در نشست خبری جشنواره پروین اعتصامی:
تقدیر ویژه جشنواره نهم پروین اعتصامی از مادران  و زنان شهدای مدافع حرم/اختصاص ارزشمندترین جایزه جشنواره به فیلم منتخب مردم

نشست رسانه ای نهمین جشنواره ملی فیلم پروین اعتصامی صبح امروز  با حضور مازیار رضا خانی دبیر این جشنواره،الهه عطایی مدیر کل امور بانوان معاونت فرهنگی هنری شهرداری تهران ،فرناز قیصری پور مدیر اجرایی این جشنواره و مدیر عامل شرکت فردایی ایرانیان در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان برگزار شد.

مازیار رضا خانی در ابتدای این نشست  با تقدیر از حمایت اهالی رسانه در برپایی این رویداد ملی گفت: خوشحالیم که از حمایت شما دوستان مطبوعاتی برخوردار هستیم .این جشنواره از سال 85 تا به حال با سختی فراوان هرساله یا یک سال در میان توانسته به حیات خود ادامه دهد.

وی ادامه داد: ده سال پیش بود  که من مجوز برگزاری  این جشنواره را با نام زنان فیلمساز از وزارت ارشاد اسلامی  دریافت کردم، بعد از برگزاری یک دوره با نظر  آقای جعفری جلوه مدیریت وقت سینمای ایران مبنی بر تکریم اهمیت شاعره پارسی گو نام جشنواره از زنان فیلمساز به پروین اعتصامی تغییر کرد .

رضاخانی همچنین  با قدردانی از شورای سیاست گذاری این دوره جشنواره اظهار داشت: از زحمات ریاست این شورا آقای احمد مسجد جامعی که هرساله پیگیر برگزاری این رویداد هستند و آقایان کمال تبریزی ، محمدرضا اصلانی، علی معلم،سید هادی منبتی  و خانم پریوش نظریه تشکر می کنم که تمام هم و غم آنها  در دو سال گذشته این شد که امروز شاهد برپایی دوره دیگری از جشنواره هستیم.

کانال تلگرام جشنواره

فراخوان نهمین دوره جشنواره

منوی اصلی

حامیان هشت دوره پیشین جشنواره فیلم پروین اعتصامی