فیلمهای بخش مسابقه نیلوفر زرین - داستانی
شما اینجا هستید: صفحه نخست هشتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی فیلمهای بخش مسابقه هشتمین جشنواره نیلوفر زرین - داستانی

نهمین جشنواره ی ملی و چهارمین جشنواره ی بین المللی پروین اعتصامی

فیلمهای بخش مسابقه نیلوفر زرین - داستانی

نیلوفر زرین (زنان فیلمساز با موضوع آزاد) ساختار داستانی

ردیف

نام فیلم

کارگردان

مدت

(دقیقه)

شهر

سال تولید

تهیه کننده

۱

تو ساکت می شی یا من

مریم بحرالعلومی

۶:۰۰

تهران

۹۲

مریم بحرالعلومی

۲

دزد و دوچرخه

الهه خادمی

۱۳:۲۳

تهران

۹۲

حسن اصلانی- الهه خادمی

۳

یه روز خوب

سوسن سلامت

۲:۴۵

کرج

۹۲

حوزه هنری کودک و نوجوان تهران

۴

ماهی شکم پر

باران جعفری

۵:۵۰

تهران

۹۳

باران جعفری

۵

آب رفته

فرزانه محبوبی نیه

۱۱:۳۰

اصفهان

۹۱

رضوان طباخیان

۶

پایرکسیا

ستاره سماوی

۳۰:۰۰

تهران

۹۲

ستاره سماوی

۷

مهمان ویژه

زهره معتمدی

۲۰:۰۰

تهران

۹۳

فرهاد علیزاده

۸

دوسوی خط باریک

سمانه عالی زاده

۷:۲۹

اردبیل

۹۲

مسعود عظیمی

۹

آخرین نوار آقای جعفر شکوفا

مژگان خالقی

۱۵:۳۰

اصفهان

۹۳

اعظم خالقی

۱۰

بعد از میهمانی

صبا قاسمی

۶:۰۴

یزد

۹۲

صبا قاسمی

۱۱

از میان پلکهای نیمه باز

ناهید نوروزیان

۹:۰۰

قم

۹۲

نازنین فرزین پور

۱۲

زنانه مردانه

فهیمه شرقی

۱۲۰۰

تهران

۹۳

فهیمه شرقی

۱۳

لچک

هایده مرادی

۲۰:۰۰

اردبیل

۹۲

انجمن سینمای جوانان، اردبیل

۱۴

گل پا

صفورا برسان

۱:۰۰

بوشهر

۹۱

صفورا برسان

۱۵

باغ بی برگی

غزاله سلطانی

۱۹:۰۰

تهران

۹۲

غزاله سلطانی

۱۶

بن بست تاک

فرشته صف آرا

۸:۳۰

اصفهان

۹۲

محمد براتی

۱۷

شفیره

معصومه قوامی

۱۷:۰۰

اصفهان

۹۲

مجتبی اسپنانی

۱۸

مسافر

رقیه توکلی

۱۰:۰۰

یزد

۹۱

رقیه توکلی

۱۹

دوپاره یک واقعیت

ندا آصف

۱۲:۰۸

تهران

۹۳

ندا آصف

۲۰

آرواره

الماس فردوسی

۱۵:۰۰

تهران

۹۳

الماس فردوسی

۲۱

پاره آجر

زهرا درمنش

۱:۰۰

تهران

۹۱

زهرا درمنش

۲۲

بیرون

نفیسه قائمی

۸:۰۰

تهران

۹۳

نفیسه قائمی

۲۳

حذف اضطراری

فهیمه آقاحسنی

پیمان نعیمی

۲۹:۰۰

تهران

۹۳

پیمان نعیمی

۲۴

ستاره ها خورشید شب اند

یاسمن نصرتی

۳۰:۰۰

کرج

۹۲

یاسمن نصرتی

۲۵

گناه آخر

الهام آقالری- مهدی جوزایی

۲۷:۰۰

تهران

۹۱

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

۲۶

آن

مریم متین

۱۳:۴۴

تهران

۹۲

مریم متین

۲۷

ساعت دوازده برای مردن دیر است

رودابه ایزدی

۱۴:۰۰

تهران

۹۳

انجمن سینمای جوانان، مرکز

۲۸

ابرهای کلاله ای

بهاره للهی دلا

۱۶:۴۶

تهران

۹۱

انجمن سینمای جوانان، مرکز

۲۹

مونس

اسرین محمودی

۳:۴۵

تهران

۹۲

حوزه هنری - کردستان

۳۰

سرمه

آزاده قچاق

۱۰:۰۰

تهران

۹۲

داوود قچاق

۳۱

مزرعه حسن آقا

عاطفه نوری

۸:۲۱

تهران

۹۲

خسروپرویز نوری

۳۲

دیوار

فریده نادری

۱:۴۰

سنندج

۹۳

انجمن سینمای جوانان، سنندج

۳۳

قصه های تکراری

نرگس صفدریان

۱۵:۰۰

تهران

۹۱

نرگس صفدریان

۳۴

بدها،۱،سارینا محبی

زینب احمدی

۲۲:۰۰

اصفهان

۹۲

زینب احمدی

۳۵

یک وعده چای تلخ

آزاده کرم بخش

۱۸:۰۰

قزوین

۹۲

انجمن سینمای جوانان، قزوین

۳۶

رودخانه سیاه

آرزو رحیم آبادی

۷:۵۶

تهران

۹۳

فاطمه قدیری نژادیان

۳۷

بهشت کجاست

فاطمه قدیری نژادیان

۱۳:۱۹

تهران

۹۲

جواد نوروزبیگی

۳۸

روند

همیلا موید

۱۰:۴۶

تهران

۹۲

بهرنگ سنجابی

۳۹

آرزوهای من

صبا سلمان زاده

۱:۴۰

کرج

۹۱

صبا سلمان زاده

۴۰

بدون مادر

زهرا خدابنده لو

۲:۱۵

تهران

۹۲

زهرا خدابنده لو

۴۱

بدون شرح

پروین مراحمی

۴:۰۰

تهران

۹۲

پروین مراحمی

نیلوفر زرین (مردان فیلمساز با موضوع زن)

ردیف

نام فیلم

کارگردان

مدت

(دقیقه)

شهر

سال تولید

تهیه کننده

۱

زنی پوشیده با گردنبند

ابراهیم ایرج زاد

۱۴:۰۰

تهران

۹۲

ابراهیم ایرج زاد

۲

دزدی

محمد فراهانی

۵:۴۰

تهران

۹۱

محمد فراهانی

۳

اتاقک های نامرئی

احسان جعفری

۲۶:۰۰

تهران

۹۲

احسان جعفری

۴

ژیلا

کریم لک زاده

۱۹:۰۰

تهران

۹۳

زهرا دایی

۵

در سوگ سیاووش

آرش انیسی

۱۵:۰۰

تهران

۹۲

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

۶

حرمان

حسین صباغ

۸:۰۰

یزد

۹۲

انجمن سینمای جوان - یزد

۷

عادت

مهدی بوستانی شهربابکی

۱۰:۴۰

تهران

۹۱

مهدی بوستانی شهربابکی

۸

دور یا نزدیک

محمد حمزه ای

۱۷:۰۰

تهران

۹۲

محمد حمزه ای

۹

عروس باران

آکو زند کریمی

۶:۳۰

سنندج

۹۲

آکو زند کریمی

۱۰

سوسک

کاوه مظاهری

۲۰:۰۰

تهران

۹۱

کاوه مظاهری

۱۱

عروس جمعه

محمد سلیمی راد

۲۳:۰۱

تهران

۹۱

انجمن سینمای جوانان، یاسوج

۱۲

میزبان

امید عبدالهی

۲۰:۰۰

شیراز

۹۳

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

۱۳

او

علی حیاتی

۳۰:۰۰

اهواز

۹۳

حوزه هنری- خوزستان

۱۴

بعد از آن شب

امیر کرمی

۲۹:۰۰

تهران

۹۲

امیر کرمی

۱۵

۱۱

مسعود حاتمی

۱۶:۰۰

رشت

۹۲

سارا حسین علیپور صبوری

۱۶

خاطره

سینا خزاعی فر

۱۱:۰۰

مشهد

۹۳

علی خزاعی فر

۱۷

پروانه ها

عدنان زندی

۳:۱۰

سنندج

۹۲

عدنان زندی / حوزه هنری -سنندج

۱۸

الفبای روشن

ایرج نوروزی

۳۰:۰۰

تهران

۹۲

ایرج نوروزی

۱۹

ساعت تو هنوز یازده نشده

محمد صادقی

۱۴:۰۰

مشهد

۹۳

آرزو پور غلام

۲۰

کات

رضا جمالی

۱۲:۰۶

اردبیل

۹۲

انجمن سینمای جوانان، اردبیل

۲۱

اکنون

ابوالفضل مرادی

۲۰:۰۰

بیرجند

۹۳

ابوالفضل مرادی

۲۲

یک فنجان قهوه داغ

افشین عامریان

۱۳:۰۰

کرج

۹۲

روح الله سهرابی

۲۳

پاکنه

سجاد شاهدی باغ خندان

۱۴:۰۰

تفت

۹۳

حامد شاهدی باغ خندان

۲۴

مهمان

مجتبی حیدری

۲۳:۰۰

زنجان

۹۲

حوزه هنری - زنجان

۲۵

ناتمام

جابر رمضانی

۱۴:۵۰

قم

۹۲

جابر رمضانی

۲۶

مترسکها هم می میرند

پرویز رستمی

۱۴:۴۷

مریوان

۹۳

پرویز رستمی

۲۷

آنها

آرام طهماسبی- سهند کبیری

۲۲:۰۰

تهران

۹۳

آرام طهماسبی

۲۸

سوگواری

پوریا کاکاوند

۱۲:۰۰

تهران

۹۳

پوریا کاکاوند

۲۹

پرده در باد می رقصد

حمید ناصری مقدم

۶:۰۰

تهران

۹۳

حمید ناصری مقدم

۳۰

او

حامد اصلانی

۲:۲۲

تهران

۹۳

حامد اصلانی

۳۱

نیمه شب

حسین نمازی

۲۴:۰۰

تهران

۹۳

حسین نمازی

۳۲

موقت

بهزاد آزادی

۱۵:۳۰

تهران

۹۱

بهزاد آزادی

۳۳

شبی که زمین ایستاد

پویا نبی

۱۰:۰۷

تهران

۹۲

پویا نبی

۳۴

پارکینگ

عباس عمرانی بیدی

۱۰:۱۱

تهران

۹۳

مسعود عظیمی

۳۵

احساس

تی یام یابنده

۱۴:۰۰

بوشهر

۹۲

حسین ارشادی

۳۶

موهای زنتو کسی ندید

ابوالفضل کاهانی

۱:۴۰

تهران

۹۱

ابوالفضل کاهانی

۳۷

سرنوشت مکتوم خورشید

مهدی ابراهیمی

۲۲:۰۵

اصفهان

۹۳

مهدی ابراهیمی

 

کانال تلگرام جشنواره


فراخوان نهمین دوره جشنواره

منوی اصلی


حامیان هشت دوره پیشین جشنواره فیلم پروین اعتصامی